Безпека руху
З учнями початкових класів була проведена тематична вікторина з елементами бесіди: "Життя - наш безцінний скарб, тож не залиши його без барв". Метою заходу було узагальнити, систематизувати та повторити знання з теми "Правила дорожнього руху". Діти під час ігор наочно засвоювали дорожні знаки, розмітку дороги, загальну пам"ятку безпеки дорожнього руху. Цікавими для учнів були конкурси: "Мозковий штурм", "Виправ помилки", "Ерудит", "Крокодил". Під час заходу діти показали глибокі знання з правил дорожнього руху і всі теоретичні знання зможуть використовувати на практиці, у повсякденному житті.
День Матері
Безумовно, День матері - одне з найбільш зворушливих свят, тому що
всі ми з дитинства і через все життя до своїх останніх днів несемо в своїй душі єдиний і неповторний образ - образ своєї матері, яка все зрозуміє, пробачить, притисне до серця і буде самовіддано
любити свою дитину незважаючи ні на що.
День матері - сімейне свято, і це важливий момент у вихованні дітей. Саме діти повинні пізнати,
відчути, ким є для них мати, що зробила вона для них і якої пошани заслуговує. У щасливої матері зростають щасливі діти, тому давайте робити життя наших матусь прекрасним!
Тож від усієї душі вітаємо дорогих мам зі святом! Для вас, любі матусі, найкращі квіти, найщиріші побажання, найніжніші поцілунки!
Дітки початкових класів нашої школи теж приєдналися до привітань мам. Вони власноруч написали вітання мамам з побажаннями щастя та добра.
День Пам"яті та примирення
На протязі тижня з метою виховання у молоді почуття патріотизму, поваги до героїчного минулого народу України, ветеранів Великої Вітчизняної війни, на честь святкування Перемоги у Великій Вітчизняній війні та згідно річного плану роботи школи проведені акції «Вахта пам’яті» операції: «Ніхто не забутий, ніщо не забуте», «Ми пам’ятаємо і шануємо імена переможців», «Ветеран живе поруч».
Учнівським самоврядуванням організовано оформлення «Стрічки пам’яті», до якої були залучені всі учні школи (діти оформлювали листки із біографічними даними про своїх близьких родичів, які були свідками ВВв або брали участь у бойових діях під час війни), також проведений конкурс привітальних листівок .
Протягом травня у Тихоставській філії проводились заходи, присвячені річниці Перемоги над нацизмом у Європі, Дню пам'яті та примирення, Дню Перемоги.
Було проведено:
-
Лінійка на тему:
- «1939 – 1945. Пам’ятаємо. Перемагаємо!»
- виступ вчителя історії – Рудковської В.М. «Мужність і відвага крізь покоління»
-
Виховні години:
-
«Вклоняємось доземно всім солдатам» «Ми - за мир»
-
«Тільки пам'ять не сивіє»
-
«Війна - зло»
-
Хоробрі серця»
-
Зустріч з учасниками бойових дій на Сході України
-
Покладання квітів до пам’ятника загиблим воїнам.
Впорядкування могили загиблого солдата
Учні 7-9 класів впорядкували могилу загиблого в боях за визволення с. Тихий Став солдата, Страстнікова Ігора Корнійовича. Учні вшанували пам'ять загиблого солдата покладанням квітів.
Загальношкільні батьківські збори
Закінчується навчальний рік і тому ми зібралися сьогодні, щоб зробити певні підсумки роботи. Зустрічі з батьками завжди є відповідальними та необхідними для правильної побудови навчально-виховного процесу і в класі, і в школі.
У четвер 4 квітня відбулися загальношкільні
батьківські збори учнів 1 – 9 класів.
На зборах розглядалися і обговорювалися різні питання.
Розвиваюче заняття з психології "Як обрати професію"
Вибір професії – це дуже важливий етап в житті людини. Як важливо при цьому не помилитися. Саме про це і йшла мова під час проведення розвиваючого заняття з психології з учнями 8-9 класів «Як обрати професію».
Діти ознайомилися з результатами діагностики своїх здібностей та обговорили чи співпадають дані опитування з їх мріями та які виникли думки під час процедури дослідження. Найбільше сподобалась учням профорієнтаційна гра «День із життя».
Тиждень психології
Згідно заходів запланованих у школі до тижня психології з учнями початкових класів був проведений урок психології «Як стати спостережливим. На заняттях діти ознайомились з такою цікавою наукою, як психологія, вчилися спостерігати.
Також ознайомилися які органи чуття має людина і як їх розвивати.» А також під час проведення корекційних ігор «Дзеркало», «Компліменти», «Скажи по різному», «Зіпсований телефон» розвивали свої пізнавальні процеси: пам»ять, увагу, мислення, уяву.
Здоров'я - джерело життя
Здоров'я - найбільша цінність не тільки для окремої людини, а й для всього суспільства. З метою збереження життя і здоров'я з учнями 7-9 класів проведено такі виховні заходи:
Година спілкування "Твоє здоров'я в твоїх руках"
Тернінг "Здоров'я - цінність нашого життя"
Практичні заняття з надання першої долікарської допомоги спільно з Тихоставським ФАП (Бойко Н.А., Кудлай Л.Б.)
Екскурсія в природу "Плетемо віночки"
Не дивуйся, що
з весною
Інший світ настав:
Полем, лісом і водою
Травень завладав!
Глянь у поле: по
коліна
Досягла трава;
Сонце, жито і ярини
Яр’ю облива.
Подивись на прозір річки,
Як її вода,
Ллючи хвилі невеличкі,
Млоддю вигляда.
Хлопчик стиха коло броду
Тягне рогозу;
Темна сила хиле в воду
Вільху і лозу.
А ходім сюди зо мною
В чорностволий ліс,—
Він ще листвою густою
Не зовсім заріс.
Тут тобі остання пташка,
Жоден черв’ячок;
На стволині черепашка,
На траві жучок,—
Скажуть всі вони: «З весною
Інший світ настав;
Полем, лісом і водою
Травень завладав!»
Заходи у школі до дня Чорнобильської трагедії
Згідно річного плану роботи школи та з метою навчати дітей вболівати за минуле своєї держави, сприймати її такою, яка вона є, до того ж формувати загально розвинену людину, що буде протистояти злу, насильству, несправедливості та руйнуванню навколишнього світу; виховувати почуття сприймання чужого болю як свого ,загальнонародного – як особистого , почуття любові до людини, до землі, до держави, почуття поваги і пам¢яті до трагічних сторінок України.
До Дня Чорнобильської трагедії в школі були організовані такі заходи:
1. "Чорнобиль: події і наслідки" : єдиний урок;
2. Інформаційна година "Гіркий присмак полину";
3. Перегляд документальних фільмів: «Чорнобиль – хроніка важких тижнів», «Світ без майбутнього».
Всі учні школи були активними учасниками проведених заходів.
"Твої дії в надзвичайних ситуаціях"
Попереджений - отже, готовий до дій. Бути обізнаним вкрай необхідно для безпечного життя в стрімкій круговерті з неминучими загрозами техногенного й природного характеру.
Тому під час проведення тижня ОБЖД в школі з учнями початкових класів було проведено ситуативну гру: "Твої дії в надзвичайних ситуаціях". В процесі гри діти закріпили знання про правила поведінки під час пожежі, про дотримання рекомендацій, як діяти в разі повені та екстремальних погодних умовах, як уникнути ДТП та надати невідкладну допомогу. По завершенні гри всі учасники отримали абетки безпеки.
Випуск стінгазети "Наше здоров"я в наших руках"
26 квітня учні початкових класів до тижня ОБЖД в школі випустили стінгазету.
Бути здоровим, друже, зможеш, Бо кожному це до снаги. Хвороби всі ти переможеш, Здоров’я мусиш берегти.
Рольова гра «Вчись викликати служби порятунку»
26 квітня до тижня ОБЖД у початкових класах школи була проведена рольова гра «Вчись викликати службу порятунку» метою якої було виробити навички практичних дій у дітей під час виникнення надзвичайних ситуацій. Закріпити знання телефонів основних служб. Удосконалити знання про «транспорт спеціального призначення», відповідність його будови функціям, що він виконує. Розвивати вміння дослухатись до думки іншого, формулювати проблемні запитання. Виховувати бажання допомогти в біді.
Тренінг "Здоровим бути може кожен"
Одним із найголовніших завдань сучасної школи є виховання здорової дитини, охорона
здоров'я людини. Отож, 25 квітня учні початкових класів взяли участь у проведенні тренінгу під назвою «ЗДОРОВИМ МОЖЕ БУТИ КОЖЕН». Команди дітей, заздалегідь отримавши завдання,
підготували їх виконання, щоб зрозуміти від чого залежить здоров’я кожного із нас.
Детальніше: http://school16.org/zdorovya-mudrih-gonorar-trening-do-vsesvitnogo-dnya-zdorovya
Конкурс малюнків на асфальті "Наше здоров"я в наших руках"
Сьогодні , 25 квітня, учні початкових класів взяли участь у конкурсі малюнків на асфальті , приуроченому тижню ОБЖД в школі.
Діти багато фантазували на цю тему та виражали свої фантазії в малюнках.
Бесіда з лікарем "Дбай про своє здоров"я"
Під час проведення Тижня з основ безпеки життєдіяльності тематичним планом школи передбачені теми, що висвітлюють основні правила поведінки: у побуті, при експлуатації побутових електроприладів, під час збирання грибів та лікарських рослин, при виникненні пожежі в квартирі, під час грози, сильного вітру, шквалів, землетрусі, при виявленні розливу ртуті, при користуванні предметами побутової хімії та піротехнічними засобами, при виявленні маловідомих предметів.
Сьогодні проблема безпеки розглядається, як базисна потреба людини, тому на школу покладається відповідальність за цілеспрямоване формування у дітей ціннісного ставлення до власного здоров’я, адекватних реакцій на різноманітні чинники ризику для життя. Отож перед колективом нашої школи ми поставили такі завдання:
- підвищення ефективності навчально-виховної роботи з дітьми з питань – особистої безпеки та захисту життя;
- поглиблення теоретичних знань та закріплення практичних навичок щодо формування у учнів ціннісного ставлення до власного здоров’я і життя;
- пропагандувати здоровий спосіб життя серед батьків та їх дітей;
- інтегрування родинного і суспільного виховання з проблеми безпеки життєдіяльності дитини.
На початок тижня, 24 квітня ,учні початкових класів відвідали фельдшерський пункт села, де фельдшер Ніна Андріївна провела з дітьми бесіду щодо додержання правил здорового способу життя.
"Сто метрів до Європи"
14 квітня з учнями 7 класу було проведено годину спілкування "Сто метрів до Європи". Учні мали змогу познайомитися зі звичаями, традиціями, державною символікою різних країн Європи. Перегляд відеороликів та презентацій дав змогу усвідомити, що Україна займає належне місце серед європейських держав, а вони, сьогоднішні учні, - це творці майбутного нашої країни.
Виставка поробок "Великодній водограй"
13 квітня учні початкових класів відкрили виставку дитячих поробок до свята Великодня під назвою "ВЕЛИКОДНІЙ ВОДОГРАЙ". Тут представлені роботи учнів, виконані в різних жанрах і техніках, де відображаються Великодні та весняні мотиви. Виставка направлена на розвиток творчих здібностей дітей, виховання любові до рідного краю, збереження національних традицій українського народу.
Всесвітній день авіації та космонавтики
День космонавтики – відмінний привід продовжити патріотичне і громадянське виховання дітей різного віку: від першокласників до випускників школи. У рамках навчального процесу було проведено безліч позакласних заходів. Новікова Н.Є. провела класну годину у 5 класі «Освоєння космосу» Діти дізналися про імена вчених-конструкторів, які створювали космічні кораблі. А також проведена вікторина до Дня авіації та космонавтики.
Проект "Містер та місіс Чіполінки"
Не секрет, що діти шкільного віку за своєю природою дослідники. Невситима жага нових вражень, допитливість, постійне прагнення експериментувати, самостійно шукати нові відомості , традиційно розглядаються як найважливіші риси дитячої поведінки. Дослідницька, пошукова активність - природній стан дитини, він налаштований на пізнання світу. Досліджувати, відкривати, досліджувати - значить зробити крок у незвідане і непізнане.
Тема нашого розробленого проекту «Містер та місіс Чіполінки», вибрана з урахуванням вікових особливостей дітей та обсягу інформації, яка може бути ними сприйнята. Цей дитячий дослідницький проект орієнтований на придбання дітьми досвіду власної дослідницької діяльності, усвідомлення дітьми своїх інтересів, формування вмінь їх реалізовувати, придбання та застосування дітьми нових знань у житті.
Майстер клас по виготовленню великодніх сувенірів
Учні початкових класів з нетерпінням чекали на проведення майстер-класу і підготувалися до нього. Особливо така подія запам’яталася нашим наймолодшим школярикам, які вперше в житті виготовляли великодні сувеніри. Дитяча творчість не залишить нікого байдужим, адже кожен з учасників майстер класу підходив до виконання такого завдання з усією відповідальністю. Учні намагалися передати свій настрій, підбирали улюблені кольори, щоб створити найкращий сувенір у світі, а це були і великодні крашанки – аплікації і кошики , і великодні віночки та зайчики. Впевнені, що їм це вдалося!
Благоустрій у школі
Занапастити природу не можна.
Можна лише загинути разом з нею.
Ж. І. Кусто
Екологічне виховання молодого покоління сьогодні є надзвичайно актуальним. Якщо від часів епохи Відродження людину вважали підкорювачем і центром світу, то нині науковці визначають істинне призначення людини – бути органічною частиною природи, жити та діяти за її законами, а перетворення навколишнього світу має здійснюватись не стихійно, а з урахуванням об’єктивних законів природи, прогнозу побічних впливів. Це може забезпечити лише людина, яка усвідомила універсальну цінність природи, необхідність раціонального використання її ресурсів та готова брати активну участь у розв’язанні екологічних проблем.
Тому завданням нашої школи є виховання в кожного учня свідомого ставлення до природи, почуття відповідальності за довкілля як загальнолюдську цінність.
З метою поліпшення благоустрою та санітарного стану навколишнього середовища в нашій школі проводиться місячник благоустрою території школи.
Вся шкільна родина бере активну участь у цій важливій справі.
Були впорядковані, приведені до належного естетичного та санітарного стану навчальні території, клумби, спортивні майданчики. Участь у заході взяли учні 1- 9 класів, а також вчителі, працівники школи.
Також учні школи разом із жителями села взяли участь у благоустрої території меморіалу учасників Другої світової війни.
На уроках і в позаурочний час вчителі приділяють особливу увагу систематичному формуванню екологічної культури учнів. Вчителі знайомлять учнів з екологічними проблемами та шляхами їх розв’язання. Вчителі виступають у ролі доброзичливих наставників, створюють атмосферу співпраці, стимулюють дітей до активності, самостійності, продуктивної діяльності та творчості.
Я свою матусю привітаю з святом
7 березня учні 5-9 класів вітали своїх найдорожчих мам та бабусь зі святом Весни та краси. У світлому та прикрашеному квітами залі лунали теплі вітання та звучали чудові українські пісні, запальні танці та інсценівки. Музично - розважальна програма створила веселий настрій нашим матусям та всім гостям свята
Пам"ятні дати рідного села
7 березня, рівно 73 роки тому село Тихий Став Широківського району було звільнене від німецьких окупантів. Ціною великих людських втрат, скалічених доль та неймовірних зусиль український народ переміг жорстокого ворога. Наші діди та прадіди безстрашно захищали рідну землю від агресорів, сподіваючись, що вже ніколи не буде війни. Та зараз знову над Україною нависла чорна хмара кровопролить, знову наші батьки, брати та сини йдуть захищати незалежність та єдність Батьківщини. Ми віримо, що наша справа чесна і тому ми переможемо. Але без сильного духу , без віри, надії та любові в серці кожного громадянина ця перемога буде недосяжною.
З метою патріотичного виховання учнів у Тихоставській філії був проведений ряд заходів з відзначення річниці визволення села та вшанування ветеранів війни. У школі відбулись виставки квітів з назвою «В пам'ять визволителям», та виставка книг «До дня визволення від німецьких окупантів». Учителі провели тематичні уроки пам’яті. 7 березня відбулося покладання квітів до меморіалу загиблим воїнам.
Ми не забули тебе, Тарасе!
6 березня 2017 року у нашій школі був проведений день вшанування
пам’яті національного генія, славного сина українського народу Тараса Григоровича Шевченка. У навчальному закладі пройшли різноманітні заходи з метою поглиблення знань учнів та вияву поваги і
любові до Кобзаревого слова,а саме:
- виставка ілюстрацій до творів Тараса Шевченка "Ми тебе не забули, Тарасе!"
- проведена вчителем української мови і літератури Грибовою Н.О. вікторина «Знавці творчості Шевченка Т.Г.» (5-6 класи)
- бібліотекар Новікова Н.Є. презентувала увазі школярів книжково-ілюстративний куточок «Не забуде Україна Шевченкове слово»
- учні переглянули мультимедійну презентацію про життя і творчість Кобзаря.
Конкурсно - розважальна програма "Мами - чарівниці"
З березневим подихом вітру, лагідним сонячним промінням, паростками перших квітів приходить жіноче свято – 8 Березня. Кожна жінка і дівчина чекає цього свята. Але не менше чекають його хлопчики та чоловіки, бо мають змогу привітати своїх дружин, матусь, бабусь, сестричок, подруг.
Цікаво, тепло, весело і піднесено пройшло свято у нашій школі. Першими порадували своїми привітаннями, своїми виступами молодші учні. Лунали слова-привітання рідним матусям, бабусям, сестрам, вчителям. Виступ початківців пройшов у формі конкурсу «Мами чарівниці». Заздалегідь дітки малювали портрети своїх мам до свята. Переможці були нагороджені. Була проведена конкурсно-розважальна програма . Хлопчики в свою чергу вітали дівчат, дарували всім жінкам власноруч виготовлені подарунки. Приємною несподіванкою була на святі сценка «Як царівна заміж виходила».Теплі слова побажання і привітання всім жінкам підготували наші учні. Звучали вірші, гуморески, різні інсценування. Хлопці показали себе справжніми чоловіками. Вони представили танець «Бабушки старушки» для своїх бабусь. У їх виконанні прозвучало багато пісень.
Була представлена конкурсна програма мам та дівчаток. Після конкурсу учасниць було нагороджено такими номінаціями: «Пара чарівність», «Пара вишуканість», «Пара артистичність» та іншими. Батьки і вчителі подякували учням за підготовлену концертну програму. Жіноче свято подарувало кожній жінці і дівчині іскорку тепла, любові та поваги.
"Знов лине весна на крилах пташиних"
З учнями 5 - 7 класів 06.03 було проведено захід "Перната родина". У ході заходу діти переглянули презентацію "Птахи України". Діти з великим задоволенням прийняли участь в акції "Шпаківня власними руками". Діти власноруч виготовили шпаківні та годівнички для пернатих друзів.
В гостях у дідуся Кенира
З нагоди відзначення 190-річниці від дня народження Леоніда Глібова в школі проведені такі заходи:
-перегляд слайд-презентації про життєвий і творчий шлях байкаря
- конкурс виразного читання байок , акровіршів,загадок,казок Л. Глібова;
-малювання ілюстрацій до творів Л.Глібова.
Єдиний урок на тему: “Рідній Дніпропетровщині 85 років”.
28 лютого В Тихоставській школі був проведений єдиний урок на тему: “Рідній Дніпропетровщині 85 років”.
Конкурс «Кращого читця віршів про мову».
21 лютого, до Дня рідної мови, з учнями початкових класів був проведений конкурс «Кращого читця віршів про мову».
Журі оголосило критерії оцінювання конкурсу (виразність, емоційність, артистизм виконання твору а також обсяг).
Конкурс проходив в емоційно-піднесеному настрої. Незважаючи на хвилювання учні зуміли передати ідейність та змістовність творів про нашу рідну мову.
"Диво калинове, рідна наша мова"
21 лютого у школі було проведено заходи до Дня рідної мови. Учні мали змогу ознайомитися з історією свята, становищем української мови в різні історичні епохи. Потім для учнів старших класів було проведено брейн - ринг з української мови, де учні виборювали звання кращих знавців рідної мови.
Заходи до Дня гідності і свободи та вшанування пам"яті Небесної Сотні
Сьогодні вся країна схиляє голову перед героями України, які загинули на Майдані під час кривавих сутичок у Києві. Вони поклали своє життя на вівтар справедливості і свободи, виборюючи гідне майбутнє для українського народу. Усі заходи у нашій школі проходили під загальним гаслом «Небесна Сотня. На сторожі Гідності».
Була проведена лінійка до Дня вшанування пам»яті героїв «Небесної сотні», переглянуто документальний фільм «Зима, що нас змінила».
Також проведено уроки пам’яті (виховні години: - «Ангели сьогодення», - «Реквієм Небесній Сотні», - «Незламний дух воскрес у серці кожнім». |
А біль живе у грудях до сьогодні"
15 лютого в Тихоставській С.Б. біблітекарем Левдік Р.Ф. проведено тематичну годину "Ціна чужої війни" до 28 річниці виведення військ із ДРА. На захід були запрошені учні 7 - 8 класу Тихоставської школи. Присутні познайомилися із історичними матеріалом ходу афганської війни. Хвилиною мовчання було вшановано памя"ть загиблих воїнів. Також діти переглянули презентацію "Час і досі не загоїв рани - цей одвічний біль Афганістану". Закінчився захід переглядом книжкової виставки "Ти - мій біль, Афганістан".
Валентинки - сюрпризи
"Афганістан: біль, подвиг, пам"ять"
15 лютого учні та вчителі школи зібралися, аби вшанувати пам’ять воїнів-інтернаціоналістів.
Офіційно афганська війна тривала з 25 грудня 1979 року до 15 лютого 1989 року. Отже сьогодні 28-ма річниця виведення
радянських військ з території Афганістану.
Афганська війна належить до тих подій 20-го століття, які ще не знайшли свого повного та
об’єктивного висвітлення та аналізу. Вона залишається «білою плямою» новітньої історії.
Наша
лінійка-реквієм, «Афганістан: біль, подвиг, пам»ять», присвячується вшануванню подвигу воїнів, які в далекому Афганістані виконували свій інтернаціональний
обов'язок.
Хвилиною мовчання вшанували пам»ять нашого односельця, Лазебного Миколи, який загинув у цій війні, та поклали квіти до меморіальної дошки загиблого героя.
"Все починається з кохання...."
14 лютого до Дня Святого Валентина у Тихоставській школі відбулася конкурсно - розважальна програма "Все починається з любові". Учні школи прийняли участь у конкурсній програмі, де виборювали звання "Ідеальна пара". Після конкурсів учасники продемонстрували свої творчі вмінння, представивши глядачам та вболівальникам флешмоб та музичні імпровізації.
Лялька-мотанка - берегиня роду
Лялька-мотанка - це один із найдревніших символів, який сотнями і навіть тисячами років супроводжував наших предків.
Ляльку-мотанку мати клала до колиски немовляті, у скриню із рушниками та сорочками, коли донька заміж виходила. Мотанка оберігала і оберігає оселі українців. Мовчазна лялька береже таємниці цілого роду, адже переходить із покоління в покоління, від матері до дитини.
"А біль живе у ваших грудях до сьогодні"
З нагоди відзначення 28 - ї річниці виводу військ з Афганістану та вшанування учасників бойових дій учні 7 класу зустрілися з воїнами - інтернаціоналістами Федоренком С.Г. та Полянським В.М.
Слова подяки за особисту мужність і героїзм висловив директор товариства "Сібаріт" Пельт В.П. Обов"язок усіх наступних поколінь - шанувати воїнів - ветеранів Афганістану.
Оберіг на щастя
Обереги є давніми, добрими символами нашого народу.
До оберегів належать вишиті рушники, писанки, вишиванки, підкови, вінок, вербові гілки, маківки, образи.
З давніх-давен вважали, що оберіг захищає від усілякого лиха, наділяє людину цілющою силою рідної землі.
Сьогодні у кожній українській оселі є оберіг.
На таку тематику у школі з учнями початкових класів було проведено заняття.
Дітки з задоволенням виготовляли обереги в виді сердечок.
"Бережіть землі красу"
Серед системи виховних заходів для моїх вихованців актуальними стали тренінги, які дають змогу учням бути активними. Крім цього тренінг стимулює розвиток логічного мислення, спонукає до вирішення поставлених проблемних завдань креативними способами, якщо це стосується екологічних проблем сучасності.
З цією метою учнями 7 класу були проведені заняття з елементами тренінгу: "Екологічні проблеми людства". Переглянуто ряд презентацій: "Охорона природи", "Правова охорона природи і фауни". Класний керівник: Кудлай Л.Б.
Година пам"яті: "Голокост-лихо століття"
27 січня відзначається Міжнародний день пам'яті жертв Голокосту.
Голокост нам треба пам’ятати,
Адже пам'ять – то є наша совість.
Помилок таких не
допускати,
Не писати геноциду повість,-
такими словами розпочала годину пам»яті класний керівник Новікова Н.Є. В цей днь у 5-6 класах були проведені заходи:
-година пам»яті «Голокост-лихо століття».
-перегляд та обговорення презентації «Голокост.Цього не можна забути»
Перед хвилиною мовчання запалені свічки скорботної пам’яті святої на знак вшанування світлої пам’яті тих, хто став жертвами Голокосту ,увійшовши в безсмертя.
Символ українського героїзму
Виховуючи почуття національної гідності, гордості за свою Батьківщину та повагу до історії власного народу, на прикладі подвигу однолітків, з учнями 7 класу проведено конференцію за круглим столом : "Крути: і сум, і біль, і вічна слава".
Конкурс малюнків "Герої живуть вічно".
Перегляд презентації "Героїка Крут очима сучасника"
Літературна вітальня "Герої Крут - вічно живі".
Інтелектуальна гра "Найрозумніший"
Цікаво та змістовно у початкових класах пройшла інтелектуальна гра до Дня Соборності України – «Найрозумніший» . Гру провела вчитель 3 класу Калюжна Н.О. на тему:«Україна. Славетні українці»
Вчитель залучила учнів до пошуку інформації про славетних українців, вчила працювати самостійно та в групах; формувала потребу пізнання творення своєї держави, видатних людей свого краю; розвивала вміння зосереджувати свою увагу, аналізувати, порівнювати, узагальнювати; виховувала почуття гордості за свій народ.
Флешмоб "Діти єднають Україну"
22 січня 2017 року український народ відзначає величну дату своєї багатовікової історії – День Соборності, свято об’єднання українських земель в єдину самостійну державу. Це свято нагадує нам,що Україна не розділена, що немає окремо Східної і Західної України, а що у нас єдина держава, а ми-єдиний народ!
Наш народ споконвіку відзначався своєю волелюбністю, прагненням до створення незалежної держави. Вінцем цих прагнень стало возз’єднання Східної і Західної України.
Тихоставська школа продовжує традиції наших предків.
20 січня, у початкових класах, був проведений флешмоб «Діти єднають Україну».
Скажи свої слова про Україну
З метою формування національної свідомості школярів, виховання в них почуття патріотизму та з нагоди відзначення дня Соборності України, учні 7 класу відвідали сільську бібліотеку, де був проведений єдиний бібліотечний урок "На світі багато чудових країн, мені наймиліша, найкраща країна, яка піднялася,мов Фенікс, з руїн, безсмертна моя Україна!" На цьому уроці учні мали змогу дізнатися про історію своєї Батьківщини, звідки бере початок ідея соборності, як її протягом віків намагалися практично втілити славні сини України.
Казка під Новий рік
Новий рік! Ці два слова у кожного асоціюються зі святковим настроєм,
подарунками, іграми, розвагами.
Саме так проходили свята у нашій школі.
Весело пройшло новорічне свято «Казка під Новий рік».
Учасниками новорічного свята були герої казок.
Учні з задоволенням грали, співали, танцювали, розповідали вірші. Усі присутні були приємно здивовані новорічними костюмами. І кого тільки не побачиш напередодні Нового року: чарівних метеликів, відважних піратів, ведмедиків, зайчат, інших звірят, навіть принцеси і чарівні феї завітали на свято. А який же Новий рік без супер Діда Мороза, його роль чудово зіграв Перевєрзєв Антон, та казкової Снігуроньки, в яку на час свята перетворилися Сурженко Сніжана. Вони веселили, розважали, загадували загадки, провели багато різноманітних конкурсів. На закінчення Новорічного свята Дід Мороз та Снігуронька вручили Новорічні подарунки.
Новорічні свята - це чудовий спосіб проявити свої акторські здібності. І таких учнів у нас у школі багато. Висловлюємо щиру подяку всім юним артистам, які приймали участь у новорічних святах.
Швидко промайнули святкові дні, а далі на наших учнів чекають довгоочікувані зимові канікули.
І у кожного, дорослого і малого, у серці зародилась надія – що в новому році неодмінно здійсняться усі мрії, які ми загадаємо під
ялинкою. Адже новорічний час – чарівний, і всі побажання неодмінно збудуться!!!
З любов'ю до дітей
Діти - наш найдорожчий скарб, наша надія, гордість і опора. Розвивати, підтримувати і заохочувати їх - святий обов'язок батьків, школи, влади, громадськості. Тільки тоді у нас буде гідна зміна - сильна і красива. Тільки тоді наші доньки і сини будуть рости здоровими, щасливими та впевненими. Це добре розуміє наш спонсор: Пельт Володимир Пантелеймонович.
Колектив учнів 7 класу та батьки висловлюють найтепліші слова подяки за новорічні подарунки.
Ваша підтримка - свідчення Вашого небайдужого ставлення до проблем освіти в Україні і розуміння непересічної важливості шкільного виховання. Від усього серця бажаємо Вам здоров'я, злагоди, взаєморозуміння, душевного спокою та достатку. Низький уклін Вам за Вашу натхненну і самовіддану працю, за Вашу непохитну віру у майбутнє нашого краю. Хай Господь Бог сторицею віддячить за Ваше розуміння, підтримку і за частку душі, подаровану дітям.
"Новий рік подорожує світом"
Новий рік - це, мабуть, саме бажане і улюблене свято для всіх дітей. А святкується воно у кожній країні по - різному, згідно своїх звичаїв та традицій. Отже, напередодні свята учні 7 класу мали змогу перенестися в будь - який куточок світу і "відсвяткувати" Новий рік з італійцями, французами, угорцями, іспанцями...
На годині спілкування було проведено гру - подорож "Традиції святкування Нового року в різних країнах світу".
Наслідуймо добро і вчинки Миколая!
Найбільше радості свято святого Миколая доставляє дітворі. Адже за давньою традицією батьки купують і ховають в будинку подарунки, які нібито святий Миколай приносить слухняним дітям. Але діти в цей день навчалися, тож Миколай вирішив зайти саме у 5-6 класи. Діти його зустрічали загадками, посмішками і жартами. Приніс він їм солодощі за те, щоб протягом року вони були чемними та слухняними. Нехай це свято стане для нас святом Милосердя, святом Доброти, святом Доброти,
Прощення, Любові до ближніх.
Миколай прийшов на Україну
Кожна дитина мріє бути найкращою, щоб її любили найсильніше, щоб подарунки у неї були найцікавіші. Але кожен з нас повинен пам'ятати, що потрібно бути гідним, чесним та людяним, і саме це надасть Вам бути найкращими. З метою згуртування учнів 7 класу навколо атмосфери доброзичливості та поваги до Дня Святого Миколая проведено ряд виховних заходів:
1. Пізнавально - розважальна програма "Із неба в український край іде зимовий Миколай";
2. Поетичні хвилини "Миколай, Миколай, подарунки роздавай!";
3. Літературна гра "Що я знаю про Святого Миколая" та виставка малюнків "Святий Миколай - найяскравіший приклад добродійства і милосердя".
Лариса Борисівна запросила до себе на гостини батьків, які привітали своїх дітей зі святом та подарували солодкі подарунки від Миколая.
Свято "До нас завітав Миколай"
Свято Святого Миколая в Україні є особливо бажаним дитячим святом. За традицією, в ніч з 18 на 19 грудня Миколай приносить подарунки дітям і кладе їх під подушку. Серед дітей в Україні встановилася традиція писати Святому Миколаєві листа у якому дитина вказує, що хорошого та поганого вона вчинила протягом року і просити про подарунки.
В нашій школі це свято пройшло гучно і весело. Святому Миколаю діти співали пісні, танцювали, розповідали вірші, а він дарував дітям подарунки. Учні початкової школи отримали солодощі, старшокласники теж поласували шоколадками та цукерками.
Вернісаж"Ялинка замість букету"
Ставити на Новий рік ялинку – добра традиція, але рубати живу ялину, щоб порадіти красі лісової красуні всього кілька днів, не надто гуманно.
Щоб роздобути у свій будинок головний атрибут Нового року, не обов'язково купувати ялинку. Набагато цікавіше буде зробити її своїми руками. І ось наші дітки вирішили зробити ялинки з паперу.
До того ж, подібні ялинки, зроблені своїми руками – чудовий подарунок до Нового року.
Майстер клас"Виготовлення ялинок витинанок"
Гарною традицією у початкових класах напередодні Новорічних свят є проведення майстер - класів з виготовлення витинанок.
Діти мали можливість опанувати мистецтво витинанки, дізнатися багато цікавого про ялинку. Кожний учень мав змогу вибрати малюнок собі до душі, а по закінченні майстер-класу діти забрали вирізані витинанки і отримали шаблони, щоб потренуватися вирізати ще і вдома.
Акція "Моя улюблена іграшка - тобі"
Протягом тижня у початковій школі проходила акція «Моя улюблена іграшка - тобі». Так приємно те, що учні приносили іграшки. Дехто навіть приносив цукерки. Всі принесені іграшки залишили в ігровій кімнаті школи, щоб дітки школи також отримали задоволення від того, що зробили своїх маленьких друзів трішечки щасливішими. Усім нам треба частіше творити добро, адже від цього, як писала Ліна Костенко, «душа поповнюється світлом».
Благочинна акція "Миколай про тебе не забуде"
Із великим нетерпінням діти чекають святого Миколая, адже він приходить із подарунками для них! Якщо діти були слухняні весь рік, вони під подушку одержать якийсь приємний сюрприз та солодощі.
Напередодні дня Святого Миколая учні 7 - 9 класів провели благочинну акцію "Миколай про тебе не забуде"- відвідали сім'ю Козаченко, де проживає дитина з обмеженими можливостями, подарували солодощі. Адже, з цукерок та пряників почалася історія свята.
Лист святому Миколаю
Наближається чарівне свято, припорошене лапатим снігом, зігріте любов"ю та дитячими спогадами. І ось учні початкових класів написали свої листи Миколаю, де писали про свої мрії та очікування, про подарунки які хочуть побачити під своєю подушкою 19 грудня вранці. Адже потім цікаво буде порівняти бажане з отриманим, зрозуміти, чи всі вони були чемні в цьому році. Іще дітки просили в святого Миколая здоров"я для своїх рідних та близьких, злагоди та любові в сім"ї.
Зима проводить майстер клас - сніжинки вчить робити нас
У початкових класах був проведений майстер клас по виготовленню сніжинок .Метою було дати дітям знання про природні явища взимку. Закріпити
властивості снігу. Збагатити мову дітей віршами, прислів’ями про зиму. Вчити акуратно складати та ділити аркуш паперу на прямокутники. Повторити з дітьми про безпечне користування ножицями, пензликом. Розвивати дрібну моторику пальців рук, артикуляцію, дихання, пам’ять, мову, мислення, увагу. Створити емоційний настрій пов’язаний із настанням зими. Викликати зацікавленість у виготовленні сніжинок, виховувати охайність та наполегливість у роботі, любов до природи.
Зимова дорога криє в собі небезпеку
З метою збереження і зміцнення здоров'я дітей старшого віку, класний керівник 7 класу Кудлай Л.Б. провела роботу з безпеки життєдіяльності дітей. Ознайомила їх з правилами поведінки на річках та водоймах в зимовий період.
Проведено ряд заходів:
- заняття - ознайомлення з навколишнім "Лід - це весело, але небезпечно", "На льоду можна втрапити в біду";
- бесіди з дітьми: " Поведінка під час ожеледиці";
- консультації для батьків: "Заходи безпеки на льоду", "Перша допомога при гіпотермії".
Тиждень права
У школі були проведені такі заходи:
1. Проведено єдиний Всеукраїнський урок «Права людини».
2. 1-4 класи проведено «Подорож до правознавчої країни».
3. 5-9 класи – «Конвенція про права дитини».
4. 1-4 класи – виставка малюнків «Права дитини очима дітей».
5. 5-9 класи – ознайомилися з юридичними документами.
6. Виховний захід «Мир і дружба – не дива, або знай свої права».
Рольова гра "Небезпека на льоду"
Зима - чудова пора відпочинку на льоду. Скільки радощів вона приносить! Забави на ковзанах, лижах, санчатах! Тому усі ми із задоволенням зустрічаємо цю пору року, іноді забуваючи про небезпеку, яку може приховувати лід, а саме тонкий лід.
Щоб ні з ким не трапилося лиха, потрібно обережно поводитись на льоду. Найбільш небезпечна крига – перша та остання, адже така крига ще надзвичайно тонка, неміцна і не витримує маси навіть маленької дитини.
Тому з учнями початкової школи було проведено рольову гру, в якій діти грали ролі потерпілих та рятувальників.
Тренінг "Ми проти насильства"
Основні завдання нашого тренінгу: усвідомити факти насильства щодо себе та інших, нейтралізувати думку «таке тільки в мене трапилось», навчити учасників говорити про насильство. Також
обов’язковим є повідомлення наприкінці заняття адрес і телефонів, за якими слід звертатись по допомогу.
Конкурс малюнків "Мої права"
Дитя моє! Бог дав тобі життя,
І щоб ніхто не заподіяв шкоди
Тобі, маленький громадянин,
Бог дав закони нашому народу.
Від дня народження, від іменин –
Він твій, цей світ широкий за вікном,
Ти на життя і щастя маєш право
Під золото-блакитним знаменом
Своєї Української Держави.
Учні початкових класів прийняли активну участь у конкурсі малюнків "Мої права". Метою конкурсу було розвиток етично - моральних понять дітей.
"Ти пам'ятай, що ти людина"
В жорстоке двадцять перше століття
В час заздрості, злості і помсти
Пам'ятай, що ти людина
І не втрачай ні краплі честі.
Коли почуєш грубий сміх, Жорстокість, низькість - не зламайся;
Ти пам'ятай, що ти людина
Людиною ж і залишайся!
В Україні проходить акція "16 днів проти насилля". Класний керівник 7 класу, Кудлай Лариса Борисівна, провела наступні заходи:
1. Анкетування "Що я знаю про насильство"
2. Пам'ятка учням та батькам.
3. Круглий стіл "Насиллю - Ні!"
4. Тренінгове заняття "Ми проти насильства!"
Лариса Борисівна наголосила своїм вихованцям на актуальності проблеми насильства у сучасному світі. Навчила їх розрізняти види насильства та розробила відповідну стратегію поведінки у ситуаціях ризику.
На захист рідної землі
6 грудня відзначаємо День Збройних сил України. Такими словами розпочався виховний захід, присвячений воїнам, які захищають незалежність нашої держави, проведений учнями 7 класу, класний керівник Кудлай Л.Б.
Тема заходу : "На захист рідної землі".
Проведена інформаційна година "Історія створення Збройних сил України", продемонстровано відеоролик "Україна".
Тобі, Україно, мій мужній народе,
Складаю я пісню святої свободи.
Усі мої сили і душу широку
Й життя я віддам до останнього кроку,
Аби ти щаслива була, Україно, моя Батьківщино!
Од серця до серця
3 грудня світова спільнота відзначає Міжнародний день інвалідів, не винятком була і наша школа. Однозначно, це не святковий день, це день, який робить наголос – є така категорія населення і нам всім разом жити.
2 грудня в в 5-6 класах класним керівником Новіковою Н.Є. проведені заходи:
- Класна година «Будемо милосердними»
- Випуск класної стіннівки «Подаруй своє серце»
Міжнародний день інвалідів
У школі організували низку різноманітних цікавих заходів, метою яких було ознайомити детальніше дітей з такою соціальною категорією як діти-інваліди та люди-інваліди. Звернути особливу увагу дітей на їх права. Формувати в дітей любов і повагу до людей з обмеженими можливостями.
Учителями початкової школи проведено уроки – доброти «Дивись на нас, як на рівних», та організовано спеціальний випуск газети «Даруй тепло своїх рук». Під час заходу був створений плакат «Від серця – до серця». Для цього учні на вирізаних із кольорового паперу серцях написали свої побажання дітям-інвалідам та приклеїли їх на дерево побажань.
Класними керівниками 5 – 9 класів були проведені виховні години до Міжнародного дня інваліда:
«Людина починається з добра» - 5 клас
«Люди з обмеженними можливостями» - 6 клас
«Потяг доброти» - 7 клас
«Твори добро, бо ти людина» - 8 клас
«Доброта і милосердя у твоєму житті» - 9 клас
Також учні 1-9 класів відвідали вдома дітей - інвалідів та подарували їм солодощі та фрукти.
Всесвітній день боротьби зі СНІДом
З метою формування здорового способу життя, привернення уваги до проблеми поширення венеричних хвороб, підвищення рівня обізнаності учнів про ВІЛ/СНІД, його профілактику у школі було проведено ряд заходів з нагоди Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом, який щорічно відзначається 1 грудня.
Так, 1 грудня для учнів старших класів була представлена презентація щодо формування здорового способу життя та профілактики соціально – небезпечних хвороб «Чума ХХІ століття».
Також із старшокласниками проведене анкетування з метою з’ясування знань про ВІЛ/СНІД.
1 грудня у школі діяла акція «Ми проти ВІЛ/СНІДу», до якої були залучені усі учасники навчального закладу. Діти прикріпляли всім червону стрічку, також у класі був розміщений плакат, кожен мав змогу розмістити на плакаті символ – червону стрічку, як свідчення того, що наша сила у єдності, що усі ми рівні, усі разом зуміємо протистояти підступній та невиліковній хворобі.
Усі проведені заходи сприяли підвищенню рівня інформованості учнів про соціально–небезпечні хвороби та формування толерантного ставлення до людей із ВІЛ–позитивним статусом.
Тарас Шевченко-України син
Згідно з Положенням про Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка 1 грудня в школі проводився конкурс для учнів 5-9 класів Проведення конкурсу імені Тараса Шевченка має сприяти піднесенню престижу української мови і літератури у молодого покоління, підвищенню рівня загальної мовної культури, вихованню в його учасників почуття гордості за свій народ, любові до рідного краю: вшанування Великого Кобзаря, поета світового рівня - Тараса Григоровича Шевченка.
Гра-конкурс "Sunflower"
30 листопада учні нашої школи під взяли участь в конкурсі - грі "Sunflower". Вісім учнів 5 - 9 класів виявили бажання прийняти участь. Діти працювали із великим задоволенням. Кожен хотів перевірити свої знання із зарубіжної та української літератур. Питання в тестових зошитах різного характеру-одні вирішувались миттєво, а над іншими потрібно було подумати. Всі учасники справились із завданнями і чекають підсумків гри.
З родини йде життя людини
27 листопада з учнями 7 класу, класний керівник Кудлай Л.Б. було проведено родинне свято. Батьки і гості з великим задоволенням прослухали концертну програму, взяли участь у різноманітних конкурсах, іграх, інсценівках. Переглянули слайди з класного та шкільного життя, виступи народного колективу "Злагода" сільського будинку культури, керівник Левдік В.В.
Сімя -ось та пристань і гавань, звідки ми виходимо у широкий світ імя якому життя. Родина - це найдорожче для кожної людини, у сімї діти вчаться добру, вчаться шанувати свій рід, свою землю, берегти память свого роду
День пам'яті жертв голодоморів
День пам'яті жертв1932-1933 рр. голодоморів:
-«На вікні свіча догасала…» Не сьогодні це сказано: Час народжувати і час помирати, Час руйнувати і час будувати, Час розкидати каміння і час збирати, Час мовчати і час говорити»-, так розпочалася загальношкільна лінійка «Схилімо голови в скорботі» (присвячується жертвам Голодомору 1932-1933р.)
-Організовано в шкільній бібліотеці тематичні виставки художньої, публіцистичної та історико-документальної літератури «Голод 1932-1933 років в Україні очима істориків»
-Урок Скорботи і Пам’яті «Запалимо свічку» (для 5-9 класів)
-«Сьогодні у нас незвичайний урок. Це не урок історії чи географії, не урок мови чи літератури. Це урок пам'яті. Це урок вшанування світлої пам’яті безвинно замучених голодом людей,"- такими словами розпочала бібліотечний урок класний керівник 5-6 класів Новікова Н.Є.
День Революції Гідності
17.11.16 в школі була проведена лінійка приурочена «Революції гідності», яка відбулася три роки тому.
Учні 7 класу разом з вчителями згадали ті страшні події, розповіли про багаточисельні акції протесту на Майдані , в яких загинуло багато невинних людей, герої Майдану «Небесна сотня.» Кожен з учнів школи пережили подумки події на Майдані, прослухавши вірш «Революція гідності», який викликав у дітей сильні емоції. Діти також пригадали імена загиблих Героїв Небесної сотні.
У 5 класі 18 листопада відбулася година спілкування «Революція Гідності.». Учні довідались про криваві події 21 листопада. Згадали Героїв Небесної сотні. Дівчатка прочитали молитву про Україну.
Класні керівники 1-4 класів 18 листопада провели тематичний виховний захід «Я – українець і цим пишаюсь» - це година пам»яті Героїв Небесної сотні. Діти виготовляли голубів миру та згадували події Майдану, також переглянули документальний кінофільм.
Толерантність врятує світ
Щорічно,16 листопада, відзначаємо Міжнародний День толерантності. Позитивна та доброзичлива атмосфера панувала в класі. Протягом дня учні 5 та 6 класів з класним керівником Новіковою Наталією Євгенівною активно створювали квітку толерантності. На пелюстках квітки діти написали риси знайомих їм толерантних людей. Також виготовили емблеми, на яких написали «Будемо толерантними!» Соціологічне опитування «Чи толерантна я людина?» дало можливість перевірити рівень обізнаності учнів щодо основних характеристик толерантності.
Тиждень дорожнього руху
15 листопада в початкових класах була проведена гра – вікторина по станціям «Знай правила дорожнього руху.» Метою якої було ознайомити учнів з місцями безпечного переходу проїжджої частини дороги, із дорожніми знаками, закріпити знання про дорожній рух та правила безпечної поведінки на вулицях.
Вікторина відбулася у вигляді змагання. Діти розгадували кросворди, називали дорожні знаки, розгадували загадки, були юними інспекторами дорожнього руху. Переможці були нагороджені грамотами.
День української писемності та мови
9 листопада - День української писемності та мови. Цікаву
доповідь-презентацію із висвітленням історії становлення української писемності від Київської Русі і до часів Івана Котляревського провела вчителька української мови та літератури Новікова Н.Є. Перед початком І уроку учні 7-9 класів провели святкову лінійку, на якій прозвучала розповідь про меценатство Петра Яцика і його внесок у розвиток українського письменства. В цей день проведено І етап шкільного туру конкурсу
знавців української мови імені П.Яцика серед учнів 3-9 класів У конкурсі брали участь 25 учнів.
Початкові класи декламували вірші про рідну мову, слухали розповідь про видатних діячів Нестора Літописця та Петра Яцика. Була організована виставка найкращих зошитів з української мови. Діти узяли активну участь у рольовій грі «Зеленеє жито».
Осінній ярмарок
І чого тут тільки не було, чого тільки не можна було придбати: власноруч виготовлені сувеніри, різні цікавинки та необхідні дрібнички, а також усілякі смаколики.
Усе було, як на справжньому ярмарку: охочих стільки, що не можна було вільно пройти, скрізь лунав гамір, жарти, учні у різний спосіб (хто віршами, хто частівками) запрошували до свого столу, рекламували товар, у який було вкладено часточку душі. Усі учасники отримали неабияке задоволення.
Хочемо подякувати всім, хто завітав на наш ярмарок, і просто придбав зігріті теплом і любов’ю дитячих рук чудові сувеніри.
Свято осені
Всі ми з нетерпінням чекаємо прихід величавої і чарівної красуні-осені, яка дивує нас своїми барвами. А вже через місяць її господарювання ми збираємо її дарунки і проводимо свято осені.
Учні початкових класів школи представили свої композиції, виготовлені не лише з квітів, а й овочів, фруктів, сіна.
Цьогорічні композиції підкорили усіх своєю винахідливістю, оригінальністю.
Усі композиції разом створили неймовірну осінню красу, якою милувалися учні, батьки й вчителі школи. Усі з цікавістю роздивлялися, коментували композиції, а потім фотографувалися на згадку.
Тиждень безпечного використання газу в побуті
На протязі тижня в Тихоставській школі були проведені такі заходи:
Інформаційні години”Школа безпеки”, “Газ — це здорово”.
Проведена виставка творчих робіт: “Побутовий газ — друг чи ворог.”
3. Рольова гра: “Дії при виявленні запаху газу.”
Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек
Цьогоріч Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек проходив під гаслом «Більше читаємо - більше знаємо!». Мета проведення місячника полягала в утвердженні ролі шкільної бібліотеки в сучасному громадському суспільстві та сприяння її інноваційному розвитку, стимулювання та підтримка читання, широке використання можливостей літератури у вихованні підростаючого покоління
"Веселковий тиждень" - тиждень початкових класів
Найсвітліша дорога у світі - це дорога до знань, до школи. Для наших школярів це не тільки навчання, а й безліч свят, розваг, конкурсів, змагань, адже кожна дитина, яка робить в науку крок має бути щасливою.
Цікавим та захоплюючим у цьому році видався тиждень, який традиційно називають "Веселковим".Протягом тижня з 03.10 по 07.10. діти мандрували різнобарвними стежками до Веселки. Було проведено багато цікавих заходів.
Поїздка до цирку
1 жовтня учні нашої школи здійснили поїздку в Кривий Ріг. В цей день йшла програма Криворізького цирку.Діти залишились задоволені поїздкою. Вражень отримали масу.
День учителя
Ми хочемо вас привітати у цей святковий, осінній день тепла і сонечка побажати і щоб радісно було вам кожен день!
Бажаємо здоров"я, добра , довголіття, хай вистачить щастя на ціле століття!
День партизанської слави
Святковими осінніми днями ми вшановуємо славетних ветеранів, усвідомлюючи, що кожен із нас живе в незалежній державі, має змогу учитися, жити, рости,тільки тому, що в сурові часи війни відважні герої не дали загарбникам господарювати на рідній землі.
22 вересня в Україні відзначають День партизанської слави.В бібліотеці було проведено тематичну виставку, яка відображає героїчні сторінки вітчизняної історії. Пройшли уроки мужності, які формують в дітей культурні цінності,почуття патріотизму та національної свідомості.
День здоров"я
Гарний настрій - запорука довгого життя! Саме під таким гаслом відбувся традиційний День здоров"я у школі. Змагання з легкої атлетики, веселі старти, складання палатки, конкурс на краще приготування каші - всі ці змагання викликали у дітей справжній спортивний азарт. Цей день став для кожного ще одним кроком до здорового способу життя.
Write a comment